Külly Kivimurd

Terapeudi kutsetunnistuse nr TAM-0112.

Olen sündinud ja üles kasvanud Raplas. Ülikooli tulemisest alates on aga minu kodulinnaks Tallinn.Pärast õigusteaduskonna lõpetamist töötasin mõned aastad juristina. See oli piisav aeg jõudmaksarusaamisele, et juuramaailm ei ole minule sobilik. Ülikoolis õppida oli siiski põnev. Mäletan, et tudengina meeldis mulle lugeda seaduste kommenteeritud väljaandeid ja seletuskirjasid. Need avasid justkui pärismaailma must-valge paragrahvi taha. Inimeste puhul on samamoodi – läbi suhtlemise, siira uudishimu ja kuulamise tekib mõistmine ning avaneb hoopis avaram ja sügavam vaade. See on midagi, millest osa saamine on puhas nauding ja rõõm.

Edasi viisid õpingud mind Holistika Instituuti, mille inimese- ja elukäsitlus paelus mind jäägitult. Õpinguaastate jooksul settis teadmine, et mulle meeldib aidata inimestel leida üles halva enesetunde põhjused ja arutada lahti mineviku umbsõlmesid selleks, et ellu tuleks juurde kergust, mõistmist, avatust, naudingut ja vabadust elada siin ja praegu. Kohalolu, siin ja praegu olemine, saab võimalikuks vaikuses ja aegluses. Need on teadlikud valikud. Tõsiasi on see, et mida halvemini me end tunneme, seda rohkem oleme kinni minevikus. Mineviku valu ja puuduse läbi tegemine võib olla hirmutav, aga ilma seda vaeva nägemata ei saa terveneda ja isiksusena terviklikumaks kasvada.

 

„There are only two days in a year that nothing can be done.
One is called yesterday and the ohter is called tomorrow, so today is the right day to love, believe, do and mostly live“

/Dalai Lama/

Usun, et me kõik oleme individuaalselt isemoodi erilised ja samas üheskoos üks ja igavesti katkematus vastastikmõjus. Kõik, mis on, on meie igaühe ja samas kollektiivi mõtete ja tegude peegeldus ning seega vastutus. Minu vastutus on minu tunded, mõtted ja teod. Need on kolm asja, millega saan midagi ette võtta, kui soovin luua muutust. 

Terapeudina soovin olla sinu kõrval, et toetada sinu teekonda ja olla sinu jaoks kohal nii nagu sina ise saad olla kohal iseenda jaoks, liikudes sügavama sisemise rahu ja enesehoole poole.

Isiklik areng

Haridus

2018 – 2022 Holistika Instituut (https://holistika.ee/), holistilise regressiooni terapeut, tase 6 (TAM Nõukoda: https://tamnoukoda.ee/kutseregister/kully-kivimurd/)
1998 – 2003 Tartu Ülikool, baccalaureus artiumi kraad õigusteaduse erialal
1997 – 1998 Tallinna Majanduskool, kohtusekretäride eriala

Täiendkoolitused

2017 – Enesehinnang – sinu elu vundament. Koolitaja: Katrin Alujev
2018 – Teadliku Muutuse Kunst I-II. Koolitaja: Aigi Vahing
2020 – Sisemine Laps teraapias. Õpituba holistilistele terapeutidele. Koolitaja: Ave Osa
2020 – Kuidas käsitleda ärevust. Koolitaja: Kadi Kütt
2023 – MBSR 8-nädalane teadvelolekukursus. Koolitaja: Kaia-Kaire Hunt

Klientide tagasiside

„Külly on tasakaalukas, hooliv, pingevaba, loogiline, rahulik, armas, positiivne, lugupidav, aus, tark ja punktuaalne.“
„Külly on seansside ajal väga pühendunud ja teemas sees. Ta oli väga heasüdamlik, mõistev ja abivalmis.“
„Külly on lahke, usaldusväärne, turvaline. Ta juhtis mind küsimustega täpselt õigetesse kohtadesse.“


Scroll to Top