Meeri_uibo teraapia kontakt emotsioonid lein elurõõm füüsiline tervis

Meeri Uibo

Terapeudi kutsetunnistuse nr TAM-0115.

Olen sündinud 27. aprillil 1972 aastal Tallinnas. Kasvasin Tallinna lähedal maal. Mäletan ennast väikese tüdrukuna lugemas hulgaliselt eri maade muinasjutte ja sealt tuli arusaam, et elus peitub enamat kui pealtnäha paistab ja hea võidab alati kurja. Paraku sain selgeks ka selle, et küsimused vastuste saamiseks tekivad alles siis, kui olen haiget saanud. Ja valusaid kogemusi peangi parimateks õpetajateks. Olen tänulik ette tulnud raskustele, mis mind samm-sammult juhtisid arenema ja aina uusi väljakutseid ületama.
Olen oma teekonnal tundnud meeletut armumist ja armastust, kuid ka suhete purunemisega kaasnevat valu ja meeleheidet.

Tean, mida tähendab õnnetusjuhtumi tagajärjel kogu eksistentsi ümbermõtestamine, unistuste purunemine ja lootusetus. Kuid tean ka, et elumuutustega kohanemine ja paindlikkus on tugevuse märgid.
Tean, mida tähendab lähedase põetamisega kaasnevad stress ja südamevalu ja kui raskelt võib tulla lahtilaskmine minevikust ja olulistest inimestest, kui nende elutee jõuab lõpule.
Tean, mis tunne on olla paisatud ootamatult sügavasse leinakeerisesse, kus ei ole taevel ega maal vahet ja kui raske on leida endas tänulikkust, kui tundub, et elu on ebaõiglane. Kuid oskan hinnata lootuskiirt, mis aja möödudes hakkab tasapisi end ilmutama, õrna tuulepuhangut, mis paitab põske ja toob lohutust.
Oskan hinnata tunnete tugevust ja võimet inimest tõsta õndsusesse või viia hävingusse.
Tean mida tähendab ettevõtjana vastutada firma käekäigu, töötajate ja klientide ees, mida tähendab läbipõlemine ja enda piiride ületamine kurnatuseni. Kuid tean ka ülevoolavat rõõmu tehtud töödele-tegemistele tagasi vaadates ja endale mõttes au andes-Hästi tehtud!
Olles elu andnud kolmele lapsele ja eestkostet ühele tean, mida tähendab tunda ülevoolavat rõõmu laste õnnestumistele kaasa elades, kuid ka südamevalu ja hirmu – kas kõik ikka saab lastel hästi olema.

Väärtused, millest lähtun oma elus ja terapeuditöös on ausus eelkõige enda vastu, julgus edasi liikuda vaatamata hirmule, vabadus olla mina ise ja elada iseennast.

Jõudsin oma tõelise kutsumuse-terapeudiametini päris suure ringiga ja üsna hilja.
Olen valmis olema sulle terapeudina toeks ja abiks sinu teekonnal soovitud muutuse elluloomisel ja kohtumisel iseendaga.

 

Enesetäiendused

2004 Ivari Vee ja Galina Poperetskaja poolt juhendatud “Eneseadaptatsiooni” kursus kus kohtusin esmakordselt “iseendaga”.
2017 Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti I-II koolitus
2020 – Sisemine Laps teraapias. Õpituba holistilistele terapeutidele. Koolitaja: Ave Osa
2020 – Kuidas käsitleda ärevust. Koolitaja: Kadi Kütt
2023 Transpersonaalne psühhoterapeut ja leinanõustaja Meelika Laane ja Iisraelist pärit traumapsühholoog dr Esther Avnoni poolt ellukutsutud Leinaseminar “Lein kui sisemine jõud”
2023 Täienduskoolitus „Kaotuste ja elumuutustega kohanemise toetamine“
2018 asusin õppima Holistika Instituudis, mille lõpetasin 2022 aastal, omandades terapeudikutse tase 6. https://holistika.ee/

Klientide tagasisidet

“Meeri on hooliv, tähelepanelik, rahulik, kannatlik ja soe terapeut. Mõistsin, kust mingi tunne võib tulnud olla ja see aitab ennast paremini mõista.”

“Meeri on soe, rahulik, empaatiline-õppisin teraapias tundma oma valupunkte, sain endaga parema kontakti”

“Meeri on rahulik, keskendunud eesmärgile, empaatiline, toetav, abistav, hea energiaga terapeut. Olen väga tänulik, et olen saanud abi nii olulistes küsimustes minu elus. Peamine, mõistan tekkinud olukordi elus ja loodan, et suudan oma elu nüüdsest paremini juhtida.”

Scroll to Top